Body Wrapping - domowy zabieg odchudzający

Body Wrapping - domowy zabieg odchudzający

Redakcja

2016-09-06

brak komentarzy

Body Wrapping to znany zabieg kosmetyczny, który opiera się na wykorzystaniu normalnej folii spożywczej. Po zaaplikowaniu balsamu na określone części ciała można szczelnie owinąć się folią oraz poczekać, aż substancje kremu zaczną działać. Taki prosty zabieg pozwala uelastycznienie skóry oraz zmniejszenie "skórki pomarańczowej", a więc eliminację paru nadprogramowych centymetrów.

Na czym polega

Body wrapping, a więc foliowanie ciała, to zabieg, który polega na zaaplikowaniu na skórę suplementu ujędrniającego, wyszczuplającego lub antycellulitowego oraz owinięciu jej folią spożywczą. Body wrapping wykorzystywany okazuje się, by rozbudzić mikrokrążenie w układzie krwionośnym oraz limfatycznym. Uczucie gorąca, które produkuje się pod folią przejawia także właściwości otwierające pory. Składniki aktywne występujące w produkcie pozwalają błyskawicznie wniknąć w głębokie warstwy skóry przywracając jej elastyczność oraz napięcie, likwidując opuchlizny, skórka pomarańczowa oraz dezynfekując skórę z toksyn.

Body wraping - jak wykonać zabieg foliowania ciała?

Do zabiegu trzeba użyć drogeryjny produkt lub swoją miksturę. Jeżeli postawisz na kupno balsamu, zabierz takie z ekologicznymi składnikami aktywnymi o potwierdzonym oddziaływaniu ujędrniającym oraz antycellulitowym, takie kofeina, żeń-szeń, ginko biloba, cynamon czy imbir. Do body wrappingu możesz także użyć specyfików na podstawie alg morskich czy błota kosmetycznego.
By stworzyć swoją miksturę do zabiegu antycellulitowego zmieszaj jedną paczkę cynamonu oraz 2 małe łyżeczki sproszkowanego imbiru z dwoma łyżkami miodu. Dolej wody mineralnej, tak by mikstura miała konsystencję łatwą do rozsmarowania na ciele, ale nie nazbyt płynną.

Zobacz też: Czy owijanie folią wspomaga odchudzanie?

Rezultaty

Po zabiegu skóra jest silnie dotleniona oraz zyskuje rozsądny kolor. Foliowanie trzeba użyć na całe ciało, lub wszystkie części dotknięte cellulitem. Może okazać się więc wykorzystywany, by wymodelować piersi. Systematyczne używanie może przybliżyć nas do spadku obwodu talii, ud lub pupy.

Przeciwwskazania do body wrapingu (foliowania ciała)

Tego typu zabiegów nie muszą używać osoby, które walczą z kłopotami takimi jak żylaki, zatory, zawyżone ciśnienie tętnicze krwi, miażdżyca, choroby. Muszą stronić od ich więc dziewczyny w ciąży, ludzie przechodzące zakażenia i ludzie, które przebyły ostatnio operacje chirurgiczne. Body wrapping oraz produkty anty-cellulitowe wywoływać mogą dyskomfort oraz pogorszenie prezencji skóry u osób o delikatnej, naczyniowej cerze. Zanim podejmiesz decyzję się na skorzystanie z takiego zbiegu sprawdź czy twój stan zdrowia na to pozwala.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

DietaZdrowe odżywianie