Dieta cud Ewy Chodakowskiej w opinii eksperta

Dieta cud Ewy Chodakowskiej w opinii eksperta

Redakcja

2016-12-25

brak komentarzy

Czy dieta Chodakowskiej może dać błyskawiczne rezultaty, a także czy pomoże w osiągnięciu takiej postury, jaką posiada znana instruktorka? Zobacz sama!

Nie ma chyba nikogo, kto by jeszcze nie słyszał o sukcesach Ewy Chodakowskiej we wprowadzaniu do naszego społeczeństwa wartościowych przyzwyczajeń – również dot. prowadzenia bardziej świadomego stylu życia, odpowiedniego żywienia a także ostatecznie – systematycznych treningów. Na pewno zbilansowana dieta Ewy Chodakowskiej to zespół działań a także reguł zdecydowanie bardziej skomplikowanych aniżeli typowe metody oparte jedynie na bio menu lub konsumowaniu dodatkowych, sztucznych specyfików wyszczuplających.

Już początkowe zaskoczenie musi budzić fakt, że sama twórczyni jadłospisu – Ewa Chodakowska – w ogóle nie zmniejsza wartości kalorycznej konsumowanych przez siebie składników – zazwyczaj wartość ta osiąga poziom nawet 2500 kcal.

Dieta Chodakowskiej – menu

Menu to baza, ale nie tylko! Jadłospis zakładający systematyczne treningi ruchowe nie może składać się z produktów spożywczych słabej jakości czy o niskich wartościach wzmacniających. Poranny posiłek to na ogół opracowana dzięki autorce metoda - specjalna owsianka, zaś reszta potraw może być już dość zróżnicowana.

Co można więc spożywać?

Na wstępie trzeba: konsumować 5 posiłków wedle reguł ogólnych dot. rozsądnego odżywiania, spożywać dania o systematycznych godzinach (w zależności od poziomu głodu danej osoby dania powinno się przyjmować co 3 lub co 4 godziny). Dobrze docenić wartość porannego posiłku, jako najważniejszego dania dnia – to z całą pewnością śniadanie w wykonaniu Chodakowskiej przynosi nam najwięcej siły. W skład porannego posiłku wchodzi specjalna owsianka z licznymi dodatkowymi składnikami.

Dieta Chodakowskiej - opinie ekspertów

Podsumowując: eksperci raczej chwalą dietę Ewy Chodakowskiej z uwagi na fakt odpowiedniego zachowania proporcji pomiędzy dostarczanymi ciału kaloriami a wysiłkiem fizycznym. Postrzegana jest ona jako dieta zdrowa również z powodu podkreślenia znaczenia treningów, które wykluczają stosowanie niebezpiecznych głodówek. 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

ĆwiczeniaSport