Jak przestać jeść i szybko schudnąć?

Jak przestać jeść i szybko schudnąć?

Redakcja

2016-11-13

brak komentarzy

Nasze rosnące wymagania względem własnego ciała sprawiają, że pragniemy być szczupli, zgrabni i wysportowani. Chcemy podobać się sobie i innym. Pragniemy, by nas podziwiano za wytrwałość i pytano o radę, jak doszliśmy do stanu z dnia dzisiejszego. Oczywiście zgrabna figura to nie tylko dieta i ćwiczenia, ale również motywacja. Jak ją zdobyć? Jak przestać jeść i szybko schudnąć?

Jak przestać jeść dużo?

Istnieje wiele sposób ma zmniejszenie ilości spożywanych kalorii. Przede wszystkim spróbujmy przed każdym posiłkiem spożywać szklankę wody. Wówczas już przed jedzeniem poczujemy pewne wrażenie sytości, a w efekcie spożyjemy zdecydowanie mniej. Co więcej, doskonałym pomysłem jest nakładanie posiłku na mniejszy talerz, np. talerz śniadaniowy. Wtedy będziemy mieć wrażenie obfitego talerza i nie będziemy odczuwać jakiegokolwiek wyrzeczenia. Warto również postawić na 5 regularnie spożywanych posiłków, a nie dwa nazbyt obfite. To sprawi, że skutecznie rozwiążemy problem podjadania pomiędzy daniami. Sposobów na to, jak przestać jeść dużo jest wiele i jak widać wystarczy niewielkie urozmaicenie w codzienności. 

Stawianie celu

Wiele kobiety rozpoczyna proces odchudzania, ale całkowicie nie zdaje sobie sprawy, co nimi kieruje do podjęcia takiego celu. Jak w takim przypadku ma się pojawić motywacja, skoro nie mamy przed sobą realnego efektu? Dlatego zastanów się przez chwilę:

czy pragniesz schudnąć, by spodobać się swojemu partnerowi?

czy chcesz nosić ubrania, które stały się już za małe?

czy nadwaga powoduje, że źle się czujesz sama ze sobą?

Jeżeli pragniesz zrzucić zbędne kilogramy, zastanów się przez moment, co kieruję Tobą do podjęcia takiej decyzji. Takie działanie zdecydowanie przybliży Cię do osiągnięcia zamierzonego celu.

Sport

W szukaniu odpowiedzi, jak przestać jeść dużo i jak szybko schudnąć, nie można pominąć aktywności fizycznej. Odpowiednio skomponowane ćwiczenia oraz ich regularność to droga do wymarzonej sylwetki. Owszem, dokładnie zdajemy sobie sprawę, że wielogodzinne treningi na siłowni nie bywają zachęcające, dlatego zamiast ćwiczeń, warto zdecydować się na przyjemną aktywność. Może to najwyższy czas odkurzyć zapomniany rower bądź nabyć nowe umiejętności podczas kursu tańca?


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Dieta