Najlepsze sposoby na odchudzanie tkwią w gadżetach!

Najlepsze sposoby na odchudzanie tkwią w gadżetach!

Redakcja

2016-10-26

brak komentarzy

Aby utrata kilogramów nie była jedynie pobożnym życzeniem, a osiągniętym celem nie wystarczy wybrać odpowiedni trening i kupić potrzebne produkty do wytrwania w diecie. Konieczna jest motywacja, a z nią bywa różnie. Czasem mamy dość aktywności, a kolejny dzień na diecie wywołuje w nas silną frustrację. Gdzie zatem znaleźć siły, by wytrwać w postanowieniu, a wraz z nią najlepsze sposoby na odchudzanie? W gadżetach!

1. Odtwarzacze muzyki – ulubiona muzyka pozwala przedłużyć nasz trening, działa na nas pobudzająco, a dodatkowo motywuje do intensywniejszego działania.

2. Koszulki termoaktywne – ich faktura sprawia, że idealnie przylegają do ciała, wchłaniając z jego powierzchni nadmiar wilgoci oraz eliminując przykry zapach potu. Jednocześnie odzież termoaktywna ogrzewa ciało w chłodne dni, buduje komfort i wpływa na naszą mobilność.

3. Rękawice do ćwiczeń – są szczególnie ważne, gdy rozpoczynamy naszą przygodę na siłowni. Zazwyczaj są wykonywane ze skóry bądź sztucznych tworzyw, a po ich wewnętrznych stronach znajdują się usztywnienia, które wzmacniają przyczepność trzymanego sprzętu sportowego.

4. Krokomierz – niewielkie urządzenie, które podaje liczbę wykonanych kroków w określonym czasie bądź dystansie. Szczególnie cenne dla fanów nordic walking, spacerów bądź górskich wędrówek.

5. Pulsometr – to nasz kontroler tętna podczas ćwiczeń cardio. Urządzenie jest zazwyczaj wyposażone w kartę pamięci, na której zapisywane są dane z konkretnego treningu, by następnie móc je analizować z domu.

6. Stoper – sprawdza się idealnie w szeregach sytuacji. Zazwyczaj określa czas naszego treningu czy też długości przerw między kolejnymi seriami. Niezwykle przydatne urządzenie dla wszystkich sportowców. 

Tak wyposażeni w technologiczne gadżety możemy rozpocząć nasz trening. Nawet najlepsze sposoby na odchudzanie nie będą skuteczne, jeżeli zabraknie nam motywacji do ćwiczeń. Dlatego warto zainwestować w nasze motywatory, które spotęgują cały proces. A gdy nawet gadżety nie pomogą… pomoże rozmowa. Na pewno w otoczeniu znajdzie się osoba, która doskonale nas rozumie i potrafi popchnąć do dalszego działania w chwilach największego zwątpienia. Warto taką relację szczególnie pielęgnować. A może osobisty motywator zgodzi się do wzięcia udziału w naszym postanowieniu?


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Sport