Płaski brzuch w tydzień – zaskocz swoje koleżanki przed Sylwestrem!

Płaski brzuch w tydzień – zaskocz swoje koleżanki przed Sylwestrem!

Redakcja

2016-10-10

1 komentarz

Twój wyjazd zbliża się wielkimi krokami, a Ty pragniesz prezentować się na plaży jak bogini? Nie martw się – istnieją skuteczne, sprawdzone sposoby by płaski brzuch uzyskać w niemalże tydzień! Zapoznaj się z naszymi radami aby na najbliższym urlopie cieszyć się talią a la gwiazdy srebrnego ekranu.

Stop głodówkom!

Wystrzegaj się wszelkich diet-cud polegających na drastycznym ograniczeniu kalorii. Takie wymyślne jadłospisy mogą jedynie zagwarantować Ci po urlopie efekt jojo, a nie piękny i smukły brzuszek. Pamiętaj, że takie metody są przede wszystkim ekstremalnie drastyczne i narażają organizm na, w ekstremalnych przypadkach, poważne szkody.

Nie stosuj mono-diet

Mono diety to zmora współczesnej dietetyki! Właściwie ich efekt można porównać do efektu, jaki daje głodówka. Sprawiają one bowiem, że dostarczamy naszemu ciału bardzo ograniczoną liczbę zarówno kalorii, jak i składników odżywczych. Rezultat? Płaski brzuch, ale tylko w czasie trwania diety – efekt jojo murowany!

Jedz 5 posiłków dziennie

Zasada stara jak świat, ale nie bez powodu! 5 posiłków dziennie to optymalny plan żywieniowy dla człowieka prowadzącego tryb życia o umiarkowanej ilości wysiłku fizycznego. Jedzenie 5 posiłków dziennie wyćwiczy Twój brzuch ucząc go odpowiedniego rytmu trawienia. Dzięki temu kalorie zawarte w posiłkach wykorzystasz równomiernie przez cały dzień.

Jedz systematycznie

Nie omijaj posiłków – a w szczególności śniadania! Wiele osób zaczynających dietę zaczyna omijać śniadanie. Żyjąc w błędnym przeświadczeniu, że odtąd żaden posiłek nie powinien być zbyt syty, wręcz eliminują je ze swojego jadłospisu. A to przecież najważniejszy posiłek dnia! To on daje Ci energię na tzw. rozruch.

Zasmakuj w warzywach i owocach

Tak, one potrafią być naprawdę smaczne! Pomyśl o tym, jak można wkomponować je w swój jadłospis, by stał się ciekawszy i bardziej pożywny. Znajdowanie ciekawych przepisów też może okazać się niezwykłą przyjemnością!


Dodaj komentarz

Komentarze

antiots

2016-10-15 19:42:27


do sylwestra jeszcze troche czasu wiec moze sie uda!:)

Dieta