Schudnij z aplikacją mobilną: Kclmar

Schudnij z aplikacją mobilną: Kclmar

Redakcja

2016-10-06

brak komentarzy

Poszukujesz pomocnika, który uprości Ci pozbycie się kilogramów? A może brakuje Ci pomysłów na niskokaloryczne dania? Z pomocą przychodzi współczesna technologia i aplikacja Kcalmar, z pomocą której opracujesz odpowiednią dietę i wyśnioną figurę.

Odpowiednia dieta drogą do zwycięstwa

Eksperci od odżywiania biją na alarm, iż do właściwego rozwoju i działania ciała potrzebne są minerały i wszelkie związki organiczne: cukry, i. Istotne okazuje się mimo wszystko zachowanie umiaru i bardziej świadomego rozsądku w kwestii odżywiania. Obowiązkowo zaleca się się wystrzegać jedzenia składników, które dostarczają tzw. pustych kcal i są podstawowym powodem kłopotów z nadwaga: słodkości, wypieków cukierniczych, przesłodzonych napoi czy solonych przysmaków.

Aplikacja Kclmar

Jeśli masz problemy z zachowaniem jadłospisu lub brakuje Ci pomysłu na pożywne potrawy, skorzystaj z pomocy aplikacji Kcalmar. Aplikacja okazuje się bezpłatna i dostępna na sprzęty z systemem Android lub iOS. Po ściągnięciu i zalogowaniu możemy wybierać typ jadłospisu: gotowy lub indywidualny system żywnościowy ułożony przez lekarza-dietetyka. Dokładnie to dowodzi o niepowtarzalnym charakterze Kcalmar i dlatego nie powtarza ona schematów aplikacji związanych z jedzeniem.

Dla każdego coś zdrowego

Gotowe diety podzielone są na kategorie: Korpo, Zdrowie, Sport i Mama. W dziale Korpo da się wybrać jadłospis dla business woman lub wspomagająca szare komórki (tzw. kuracja dietetyczna dla super mózgu). TYmczasem w kategorii Zdrowie znalazły się: dieta wegetariańska, dieta redukującą kilogramy, dieta bezglutenowa i dla ludzi chorych na cukrzycę. Kategoria Sport to diety przygotowane z myślą o zawodnikach sportowych, jadłospis paleo, dieta na masę (dedykowana kulturystom) i kuracja dietetyczna dla miss fitness. Ostatnia kategoria Mama to diety do młodej matki i menu dla całej rodziny. Każdy zestaw dań okazuje się naszykowany przez specjalistę, a każde danie posiada precyzyjne oznaczenie o zawartych kaloriach, błonniku i związkach organicznych.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Dieta