Spalanie tłuszczyku z brzucha. 3 suplementy skuteczne w walce z tkanką tłuszczową

Spalanie tłuszczyku z brzucha. 3 suplementy skuteczne w walce z tkanką tłuszczową

Redakcja

2016-11-03

brak komentarzy

Tabletki, które spalają tłuszcz? To możliwe! Nie są to jednak sztuczne substancje chemiczne, ale naturalne ekstrakty roślinne. Zanim jednak wybierz odpowiednie dla siebie sprawdź skład. Niestety obecnie istnieje wiele preparatów, w których substancje aktywne są w znikomej ilości. Bardzo łatwo można nabrać się na reklamowy chwyt, dlatego jeżeli jesteś zdecydowana na zmianę - kupuj u sprawdzonych dystrybutorów bądź zamawiaj bezpośredni od producenta.

Szukasz sposobu na efektywne spalanie tłuszczyku z brzucha? Suplementy, które bazują na naturalnych wyciągasz pomogą Ci osiągnąć cel. Na które składniki szczególnie zwrócić uwagę?

Zielona kawa

Tej rośliny chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Od kilku lat święci triumfy jako jeden z najskuteczniejszych naturalnych spalaczy tłuszczu. Jak działa? Zielone, niepoddane obróbce termiczne ziarna kawowca zawierają mnóstwo kwasu chlorogenowego. Jest to silny antyoksydant, który zmniejsza wchłanianie cukrów, a tym samym przyspiesza przemianę materii. Organizm sięga po naturalne zapasy w postaci tkanki tłuszczowej. Zieloną kawę można zaparzać zupełnie tak, jak zwykłą, „małą czarną”. Jej smak i aromat nie jest jednak tak kuszący, dlatego najwygodniej jest stosować regularnie suplement o wysokim stężeniu ekstraktu z nieprzetworzonych ziaren kawowca. 

Pokrzywa indyjska

Rośnie w klimacie subtropikalnym Indii i Tajlandii. Przez setki lat pokrzywa indyjska służyła jako lek na takie dolegliwości jak zaburzenia trawienia, zapalenie pęcherza, a nawet nadciśnienie. Niedawno udowodniono, że koleus doskonale radzi sobie ze spalaniem zbędnej tkanki tłuszczowej. Prowadzi bowiem do wzmożonej produkcji enzymu cyklicznego cAMP, który sześciokrotnie przyspiesza przemianę materii i pozwala osiągnąć wymarzoną wagę w zaskakująco krótkim czasie. 

Garcynia kambodżańska

Mało kto zdaje sobie sprawę z cudownych właściwości owoców garcynii kambodżańskiej. To wyjątkowo odchudzająca tropikalna roślina. Jej miąższ oraz owoce są bogate w kwas hydroksycytrynowy, który jest naturalnym spalaczem tłuszczu. Regularne stosowanie ekstraktu z garcinia cambogia sprawia, że organizm korzysta ze swoich zapasów w redukowaniu tkanki tłuszczowej. Dodatkowo owoc ogranicza łaknienie i w ten sposób zmniejsza częstotliwość występowania napadów wilczego głodu. Garcynia kambodżańska obniża poziom złego cholesterolu, co korzystnie rzutuje na samopoczucie.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

DietaZdrowe odżywianie