Jak bezpiecznie rozjaśnić włosy?

Jak bezpiecznie rozjaśnić włosy?

Redakcja

2017-08-21

brak komentarzy

Każda kobieta kiedy niekiedy wymaga pewnej rodzaje. Najczęściej metamorfozę przechodzi odcień włosów. Znaczna część kobiet przesądza się na rozjaśnienie fryzury. Natomiast chemiczne środki ogólnodostępne w drogeriach niezupełnie są godne zaufania. Zwykle doprowadzają do zdecydowanego osłabienia ich kondycji fizycznej. Całe szczęście jest dużo metod, które oszczędzają włosy.

Rumianek

Najłatwiejszym, a zarazem sprawdzonym środkiem na rozjaśnienie fryzury jest moczenie w liści rumianku. Należy 5-6 torebek herbaty błyskawicznej (zależnie od rozmiaru włosów) zalać wrzątek oraz uzbroić się w cierpliwość aż się zaparzą. Po ostygnięciu włosy powinno się przepłukać naparem oraz zostawić na ok. 15-20 minut. Po upływie tego momentu trzeba spłukać wodą.

Po 1 tej leczeniu rezultaty nie staną się za bardzo zauważalne. Zabieg zaleca się ponawiać systematycznie do miesiąca. Do codziennej pielęgnacji możesz użyć szampon rumiankowy, który przyspieszy skutki i wzmocni rezultaty.

Dzięki rumiankowi brunetki mogą liczyć głównie na tworzenie się miedzianych refleksów. Zaś u blondynek zauważalne powinno rozjaśnienie włosów choćby o 2 tony.

· Cytryna

Tak samo jak rumianek, więc oraz cytryna jest idealnym rozjaśniaczem. Wspaniale rezultaty da głównie w razie ciemniejszych blondynek, które marzą o jaśniejszym odcieniu włosów.

By wypracować cytrynową płukankę, wyciskaj sok z 2 cytryn. Zmieszaj go z wodą w proporcji 1:1. Tak przyrządzonym roztworem zmocz włosy oraz odczekaj 20 minut (jeżeli usiądziesz w miejscu nasłonecznionym, rezultaty oddziaływania płukanki są silniejsze). Po upływie tego okresu spłucz włosy.

Opcja może okazać się płukanka opracowana na podstawie soku z cytryn i wódki. Sok połącz z alkoholem w proporcji 1:1. Przelej płyn do butelki z atomizerem oraz spryskuj włosy na całej rozmiaru lub wyłącznie wybrane pasma (jeżeli pragniesz osiągnąć rezultat pasemek).

· Alkohol

Dodatkowo oraz piwem trzeba osiągnąć rezultat rozjaśnienia. Piwna płukanka nie potrzebuje najmniejszego wcześniejszego wykonania.

Oczyść włosy szamponem, a nastepnie precyzyjnie wmasuj we włosy oraz skórę głowy jasne alkohol. Owiń skroń ściereczką. Po upływie kwadrans spłucz włosy oraz znowu je oczyść.

· Miód

Chcąc rozjaśnić włosy, trzeba przekonać się o cechach miodu. Rozprowadź na pasmach właściwą jego dawka (zależnie od rozmiaru włosów), a nastepnie zostaw na głowie poprzez ok. 2 60 minut. Po tym okresie precyzyjnie spłucz włosy oraz oczyść szamponem (może okazać się rumiankowy).

· Mieszanka z rabarbaru

Aby rozjaśnić włosy, możesz wypracować rzadką kompozycję. Trzeba mimo wszystko posiadać wiedza, że pomoże ona tylko w lipcu i sierpniu - do „aktywowania” produktów potrzebne jest promienie słoneczne.

Połącz sok z rabarbaru, sok ze nowiutko wyciśniętej cytryny, ekstrakt z liści rumianku oraz wodę utlenioną. Wszelkie produkty włóż w butelce oraz odłóż na wieczór. Następnego okresu zaaplikuj obecność butelki na włosy oraz wyjdź na promienie słoneczne (najrozsądniej w h 11:30-14:30), wystawiając włosy na oddziaływanie słońca jak najdłużej wyłącznie się da. Taką zabieg powtórz maksymalnie co 3 dni.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda