Metody przedłużania rzęs

Metody przedłużania rzęs

Redakcja

2017-01-02

brak komentarzy

Metoda polega na doklejeniu 1 rzęsy jedwabnej do rzęsy naturalnej z pominięciem bezpośredniej styczności z tkanką skórną (przykleja się ok. 1 mm nad krawędzią cery "od góry" rzęsy), dzięki czemu ograniczone okazuje się ryzyko pojawienia się reakcji skłonnej do alergii na klej. Tak przedłużone rzęsy wyglądają zbyt w naturalny sposób bez rezultatu sklejenia.

Przedłużanie rzęs techniką 2:1

Przyklejenie 2 sztucznych rzęs do 1 witalnej przynosi rezultat zagęszczenia. Przy owej metodzie stosuje się tylko składniki z futra norki, bo znajdują się najlżejsze a także nie obciążają witalnej rzęsy. Jedną rzęsę przykleja się tak jak w metodzie 1:1, a drugą u fundamentu, co przynosi rezultat podwójnego pogrubienia.

Przedłużanie rzęs techniką 3:1

Za pomocą owej metody rzęsy okazują się ekstremalnie wydłużone a także pogrubione, bo do każdej witalnej przykleja się 3 sztuczne z futra norki, które okazują się najlżejsze. W kwestii zastosowania innego typu sztucznych rzęs zdecydowanie zwiększyłoby się ryzyko wypadnięcia naturalnego włoska. Zagęszczanie techniką 3:1 okazuje się rekomendowane głównie paniom o rzadkich rzęsach, bo dzięki doklejeniu do każdej prawdziwej rzęsy aż 3 sztucznych bez wątpienia pobudza się ich wielkość.

Przedłużanie rzęs techniką Blink & Go

To błyskawiczny (zabieg trwa do 60 minut) a także dość niedrogi (100-200 zł) środek na wypracowanie granicznego rezultatu przedłużonych rzęs. Metoda polega na doklejaniu pojedynczych rzęs poliestrowo-jedwabnych do rzęs przyjaznych, mimo wszystko czyli aniżeli w kwestii sposobu 1:1 - nie dokleja się sztucznej rzęsy do któregokolwiek włoska. Rzęsy przedłużone techniką Blink & Go pozwalają cechować się małą asymetrycznością, dzięki czemu mimo wszystko wyglądają zdecydowanie bardziej w naturalny sposób. Dodatkowo, przy metodzie 1:1 stosuje się szybkoschnący, zaś przy Blink & Go - klej wolnoschnący. Rezultat utrzymuje się przez ok. 2 tygodnie.

Przedłużanie rzęs innymi metodami

Wiele salonów kosmetycznych wprowadza własne sposoby przedłużania rzęs. W praktycznie wszystkich znajdują się to wariacje technik przytoczonych powyżej - najczęściej stosuje się grubsze, cieńsze, dłuższe lub mniejsze wersje sztucznych rzęs. Odważne niewiasty pozwalają zdecydować się na aplikację rzęs w różnorodnych odcieniach, co przynosi dość modny rezultat ombre. Z kolei panie o zbyt mocnych rzęsach pozwalają przetestować przedłużanie w wersji extreme, co to oznacza doklejanie choćby 6 rzęs z futra norek do 1 witalnej.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda