Sposoby na wyszczuplenie twarzy!

Sposoby na wyszczuplenie twarzy!

Redakcja

2016-10-05

2 komentarze

Dbamy o siebie, o własną dietę, figurę. Wielką wagę przykładamy do prezencji twarzy. Wmasowujemy krem nawilżający, przeciw zmarszczkom, używamy korektora, pudrów a także różów, by nasza twarz była nieskazitelna, świeża oraz piękna. A co gdy mamy pucułowatą twarz? Jak wyszczuplić twarz, by jej kształt był tak samo cudowny co cera, a kości policzkowe właściwie podkreślone? Jest parę okazji, by twarz wyszczuplić wizualnie a także rzeczywiście uwolnić się od pucułowatych policzków.

Fryzura wyszczupli twarz

Właściwie dopasowana fryzura okazuje się w stanie wizualnie wyszczuplić naszą twarz. Gdy mamy okrągłą buzię musimy stawiać na loki, fale, asymetryczne cięcia i kilkuwarstwowe cieniowanie. Prawidłowo spełniają oczekiwania dodatkowo fryzury, w których nasze włosy są podniesione, co wizualnie odejmuje nam parę nadprogramowych kilogramów. Doskonale zaleca się też dłuższa prosta grzywka zaczesana na bok.

Make-up wyszczupli twarz

Możemy w śliczny oraz naturalny sposób wyszczuplić własną twarz przez odpowiednie wykonanie codziennego makijażu. Wystarczy parę trików a także poznanie sztuki malowania policzków oraz nakładania podkładu, pudru i bronzerów. Dobrze zaaplikować na twarz fluid w 2 barwach. Jaśniejszy musimy położyć na całą twarz, a ciemniejszy w miejsca, które zamierzamy wizualnie wyszczuplić a więc nazbyt wielki nos, czoło lub brodę. Następnym krokiem w modelowaniu twarzy makijażem okazuje się nałożenie pudru brązującego. By wyszczuplić twarz musimy położyć puder ruchami ku górze, w stronę uszu na policzki, zaraz pod kością policzkową. Ostatnim etapem wyszczuplenia twarzy make-upem jest nałożenie różu na policzki.  

Masaż wyszczupli twarz

Masaż musimy poprzedzić wykonaniem peelingu twarzy, nastepnie subtelnie osuszyć twarz ściereczką. Wymasowanie przeprowadzamy od dołu, od szyi aż do góry twarzy. Początkowo masaż powinien być on delikatny, a z upływem czasu coraz bardziej żywotny.

Ćwiczenia wyszczuplające twarz

By nasza twarz była piękna oraz smukła bez makijażowych trików konieczny jest właściwy program. Nic nie pobudzi, wygładzi, uelastyczni oraz wyszczupli naszej twarzy dobrze niż aktywności wyszczuplające twarz. Wile z tych treningów możemy wprowadzać o dowolnej porze ciągu, choćby przy obowiązkach lub w trakcie pozostałych zajęć. Będzie wystarczające, że przez parę min. będziemy robić ruchy koliste głowy raz w jedną, a raz w drugą stronę lub nadymać policzki czy ruszać na boli zamkniętymi ustami. To świetne ćwiczenia, które wyszczuplą twarz, ujędrnią ją a także zniwelują początkowe występujące na naszej twarzy bruzdy mimiczne.


Dodaj komentarz

Komentarze

ejanowska

2016-10-15 19:37:17


hehe czyli niby można byc grubym ale tylko wyszczuplic twarz?:)

anilewe79

2016-10-10 10:15:52


kim kardashian - to jest mistrzyni. rzeczywiście mmożna niemalże "namalować" sobie nową twarz, wyszczuplić policzki. bez diety!

KobietaUroda