Co podnieca chłopaków? Afrodyzjaki!

Co podnieca chłopaków? Afrodyzjaki!

Redakcja

2016-11-13

brak komentarzy

Co podnieca chłopaków, a co podnieca mężczyzn? Kobieta! A najlepiej, gdy ukochana kobieta podaje miłosne afrodyzjaki. Poznaj najsilniejsze składniki diety, które bez wątpienia podniosą męskie podniecenie do wysokiego poziomu. Jak zwiększyć libido i rozpalić pożądanie? Wyjaśniamy!

Naukowcy od dłuższego czasu badają wpływ afrodyzjaków na relacje damsko - męskie. Pomimo wielu wątpliwości, właściwości tych składników nie wzięły się z niczego. Co podnieca chłopaków i co rozbudzi ich pożądanie od kuchni do sypialni?

Ostrygi

Pogłoska niesie, że sam Casanova spożywał na śniadanie nawet 50 ostryg. Oczywiście fenomen nie tkwi w samych ostrygach, ale w pierwiastkach w nich ukrytych. Szczególnie drogocenny jest cynk oraz inne związki zwiększające poziom testosteronu. Dlatego równie dobrze zamiast po ostrygi możesz sięgnąć po pestki słonecznika, dyni bądź zjeść kawałek mięsa z indyka. Pamiętaj, że im wyższy poziom testosteronu tym większa ochota na seks. 

Krewetki

Uważa się, że są drogocennymi afrodyzjakami nie tylko dzięki wysokiej zawartości cynku, fosforu, potasu czy magnezu, ale również za sprawą ich niesamowitego smaku. Przygotowane w czasie romantycznego wieczoru z dodatkiem aromatycznych ziół potrafią pobudzić zmysły niejednego mężczyzny. 

Arbuz

Nie zapominaj, aby do romantycznej kolacji włączyć również deser. Doskonale sprawdza się w roli afrodyzjaka arbuz, czyli naturalna viagra. Seksuolodzy twierdzą, że najlepszym rozwiązaniem jest spożywanie arbuza ze zmiksowaną skórką lub w postaci soku. Podobno już pół szklanki pobudzi do miłosnych zabaw. 

Brzoskwinie

Czy wiesz, że o brzoskwiniach mówi się jak o „piersiach Wenus”? Od zawsze działały kusząco na panów. A to wszystko za sprawą witamin i mikroelementów wzmacniających pożądanie oraz przedłużających rozkosz. Podobne, lecz nieco słabsze właściwości wykazują morele i figi. 

Gałka muszkatołowa

W czasach średniowiecznych gałkę muszkatołową stosowano jako środek na potencję. Nic dziwnego, ze została uznana za „przyprawę kochanków”. Mężczyzna, który spożyje tę przyprawę podobno od razu nabiera ochoty na zbliżenia. Uważajmy jednak, bo wystarczy szczypta. Nadmiar gałki wywołuje halucynacje!

Imbir

Co podnieca chłopaków? Zdecydowanie imbir!  Najskuteczniejszy jest spożywany na surowo, ale doskonale się sprawdza również w formie suszonej. Jak działa ta przyprawa? Głównie pobudza ukrwienie narządów płciowych, wzmacnia oraz wydłuża erekcję, a przy tym umacnia doznania seksualne. 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

MężczyznaKobieta