Sprawdzone metody na zgagę!

Sprawdzone metody na zgagę!

Redakcja

2016-10-06

brak komentarzy

Imieniny, przyjęcia, towarzyskie spotkania - okazji do świętowania jest zawsze bez liku, a takie ciągle wiążą się ze smacznymi przekąskami, słodkimi tortami, pieczonymi przysmakami etc. - sami dobrze o tym wiecie! Jednak inne z choćby najpyszniejszych potraw pozwalają spowodować refluks lub niekomfortowe wrażenie pieczenia w przełyku a także klatce piersiowej a więc niestrawność. Jak sobie z nimi radzić? Jeżeli nie chcesz natychmiast przyjmować medykamentów, ale także nie masz ochoty się męczyć wypróbuj naturalnych lekarstw.

Soda i aloes

Soda oczyszczona. Pomieszaj 1/2 niewielkiej łyżeczki sody oczyszczonej oczyszczonej w filiżance letniej wody mineralnej (250 ml) oraz wypij. Nie jest rekomendowane używanie takiej mieszanki zdecydowanie częściej niż raz tygodniowo. Sok aloesowy. Chodzi o taki, który możesz wykupić w punktach aptecznych. Słodzone napoje aloesowe dostępne w marketach, poza aloesu obejmują ogrom pozostałych nadprogramowych składników, które mogłyby wyłącznie podkręcić twój dyskomfort. Guma do żucia.

Produkty spożywcze

Musztarda. Będzie wystarczające, że zjesz jedną małą łyżkę dobrej jakości musztardy. Migdały-trochę migdałów musi wystarczyć. Sok z kiszonych ogórków. Trzeba wypić łyk przed potrawą. Woda z plasterkiem cytryny. Jeżeli wiesz, że dokładnie tego wieczoru będziesz spożywała więcej niż zwykle, wystarczy że do popijania wybierzesz wodę z plasterkiem cytryny. Woda kokosowa. Szczególnie znana od niedawna woda kokosowa nie wyłącznie jest doskonałym, sprawdzonym bogactwem siły, ale dodatkowo uchroni cię przed zgagą.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

DietaZdrowe odżywianieChoroby i dolegliwości